V ponuke je 9 nehnuteľností.

3izbový Apartmán v Rakúsku za cenu ako na Slovensku.

Cena:
387 618,00 €
Kraj: Salzburg
Okres: Zell am See
Obec: Lofer
Ulica: Lofer
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 92 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 11
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na kúpu štýlovo-rekreačného apartmánu, ktoré sa nachádzajú v blízkosti lyžiarskeho strediska Lofer v rakúskom Pinzgau. 3 izbový s dvoma kúpeľnami o rozlohe 92 m2 s prisluchájúcov privátnou záhradou o rozlohe +300m2 ktorý sa nachádza na 2 poschodí s balkónom s krásnym výhľadom a krytím parkovacím miestom. V prípade záujmu je možné si dokúpiť aj ďalšie parkovacie miesto.
Všetky apartmány sú robené vo vysokom komforte, s krásnymi podlahami z prírodného dubového dreva, kúpeľňového zariadenia Villeroy and Boch a oknami siahajúcimi od zeme až po strop aby Vám neunikol výhľad. Apartmány majú status turistická rezidencia, kde je podmienka prenájmu iba po dobu 100 dní ročne, čo vlastníkom umožňuje dostatočnú flexibilitu na vlastné využívanie.

Všetky apartmány sú v blízkosti centra Loferu, iba 200 metrov od verejného plaveckého bazénu a 600 metrov od lyžiarskeho vleku. V blízkosti apartmánov sa nachádza tenisový kurt, detské ihrisko, reštaurácie, obchody i cyklistické a turistické stesky. Lofer je vzdialený od Bratislavy necelých 5 hodín jazdy autom. V okolí apartmánov je lyžiarska oblasť Almenwelt Lofer, ktorá ponúka okolo 42 km perfektne udržiavaného lyžiarskeho terénu. Kitzbühel, Zell am See i Salzburk sú vzdialené iba 30 minút jazdy autom. V letných mesiacoch táto oblasť ponúka turistiku, cyklistiku, raftovanie alebo jazdu na kajakoch. Okrem toho sa tu nachádza pre nadšencov prírody aj národní park Hohe Tauern.

Ponuková cena apartmánu je vrátane DPH, bez správnych poplatkov vo výške 7% (3,5% daň z prevodu nehnuteľnosti, 2% zápis na katastri, administrácia prevodu 1,1% notár/advokátska kancelária), ktoré sa pripočítajú ku kúpnej cene ako náklady nového vlastníka.

Viac info v RK.

Maklér:

makler
Mgr. Martin Bucko
+421 944 387 047
buckomartin-ZVNC-irrex.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.